KONST / Litografier / Färglitografi 12644414
nr 1264 4414
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 76/90. Bladets mått: 62x79 cm
Kondition: skadat glas
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:30:41
13/7 13:35:24
100 kr
15/7 14:22:47
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson